Majklll

Jsem kluk, ale zamiloval jsem se do jednoho herce. Poradíte, jak se z toho „vyléčit“?

Ahoj … tak no … jsem dejme tomu celkem normální 16 skoro 17 letý kluk co není tak úplně jako ostatní … jsem na kluky … konkrétně tedy jen romanticky … jinak Asexuál … ale mám takový drobný … velký problém … Povedlo se mi zamilovat do herce [David Tennant] hrál Doctora who ve stejnojmeném seriálu … drží mě to už dlouho a ne a ne to pustit :'D Zkoušel jsem všechny rady ovšem nějak to stále nepomáhá … nějaká rada[Co snad pomůže] ? .-.

Zamilování do herce .

Odpovědi
Drap

Když to na tebe přijde, tak se oplachuj se studenou vodou

zbyndo

Však ten pocit prežívaj, veď nikomu tým nič nerobíš, časom to prejde, keď príde niečo iné,alebo čakáš od toho viac?To by problém bol,zmier sa s tým,, že do tvojho života nepatrí, zaľúbenosť ako prišla,tak odide

Edison

Představ si, že bys mu měl napsat milostný dopis. Hrůza co? Tak to zkus využít pro to, abys zlepšil svou češtinu a písemný projev.

led

Skutočná láska je neliečiteľná. Podľa toho, ako a čo píšeš, si zatiaľ v otázke ľubostných vzťahov ešte „neukončený“
Ty si sa „zamiloval“ do predstavy, nie do herca, ale do postavy, ktorú hral. V skutočnosti herec môže byť, a častejšie aj býva, úplne iný, než na plátne. Aj vďaka maskérom. Každý je svojský, nielen povahovo, ale aj výzorom a hereckú postavu stvárňuje podľa potreby aj zmenou vnútorných a vonkajších znakov.
Tá pravá láska ešte len príde a vtedy sa pýtať nebudeš nikoho, len svojho srdca.

zjentek

Tak zamiloval, jo? No, až budeš mít všechny jeho obrázky obhoněné… pak to pustí!

Oni mně to pokrytci asi smažou, tak čti rychle, bo NIC JINÉHO ti nepomůže!

elkon

Navštiv psychologa.