ratjfwemtrlk

Mám jít na výtěr konečníku kvůli prodělané salmonelóze, ale dostala jsem menses. Mám se přeobjednat?

dobry vecer, v pondeli mam jit na vyter konecniku kvuli salmonele kterou jsem prodela pred necelym tydnem, ale dneska jsem dostala menstruaci, mela bych tam zavolat a preobjednat se za tyden? uz jen ted by to bylo takove trapne (pro me) a ted bych to navic jeste mela no..
dekuji za normalni odpovedi

--

vyter konecnik

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Odpovědi
Kepler

Tak tam zavolej, zjistíš jestli to je možné a jestli by další termín byl moc pozdě.

Arne1

Zdravotníci jsou zvyklí na horší věci než nějaké menses. Ale když dopředu upozorníš, tak se nic nestane.

Reezo

Nevidím důvod, proč by měla menstruace jakkoliv vadit při výtěru konečníku.
Menstruace je přirozený proces za který není potřeba se stydět nebo se cítit trapně…

Pokud se dodržují základy hygieny + se zavede například tampón, který na nějakou dobu zadrží krvácení, aby lékař mohl provést daný zákrok.

Každopádně vždycky můžeš telefonicky kontaktovat svého lékaře a zeptat se ho, jestli to nebude překážet při zákroku.

Na závěr bych dodal, že žena platí krví za to že Eva navedla Adama k utrhnutí zakázaného ovoce. Každopádně to Eva ukecala na měsíční splátky… 🙂