Kelt

Vyplatila by se tato cesta, nebo ne?

Tak v Dublinu mají zajímavou akci.
https://www.ex­trastory.cz/piz­zerie-zaplati-500-euro-tomu-kdo-za-pul-hodiny-sni-jejich-nejvetsi-pizzu-zatim-nikdo-neuspel.html
Kdo sní takovou pizzu za 32 minut, dostane odměnu 500 Euro. Teď se tam sice nelétá, ale kdybych tam letěl a objednal si hotel, tak mne to vyjde na stejně. Aspoň v roce 2009 to tak zhruba vyšlo. Nejde o to, že bych sehnal nějakou slevu na letenky apod. Pochopitelně předpokládám, že akci bych uskutečnil, až se vše vrátí do normálu. Prostě mi vychází, že náklady = možná výhra. A podobných akcí je určitě více. A co vy? Dali byste se do toho, kdybyste mohli získat výhru, ale náklady na dopravu by byly zhruba stejné? Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud by náklady byly ve stejné míře jako cena pizzy v Dublinu, tak bych do onoho města nejel primárně za jídlem. Podíval bych se po kultuře a využil návštěvu k poznání centra. Pokud jde o pizzu samotnou, i u nás dělají kvalitní pizzy a nemusím při tom sledovat stopky a mohu si dát si pokrm v rozumné míře.

Ale z pohledu Irčana to musí být velmi lákavá a zajímavá akce, proč ne.

Další odpovědi
zjentek

Kdybych pizzu v čase zaručeně zblajznul, tak bych do toho šel. Jenže mně nikdo nezaručí, že „to dám“, čili tato cesta by se mi nevyplatila.

Kepler

Pizza se mi už dávno zprotivila, ale i kdyby byla z nejluxusnějších surovin, asi bych nesnědl víc než 1/10. Navíc mě Dublin moc neláká, takže bych tam neletěl, i kdybych na cestě ještě vydělal. To radši do Řecka baštit rajčata, olivy a pít víno, abych zhubnul. Proč neudělají jako turistickou atrakci pracovní tábor z dřevěných baráků (za účelem hubnutí)?