Zuzka01

Vyplatí se teď v roce 2020 kupovat starý iPhone SE?

Nejlepší odpověď
Emefej

Co to znamená „vyplatí“? Eletronika extrémně rychle morálně zastarává, žádný starý model se nevyplatí kupovat.

Další odpovědi
anonym

Domnívám se že iphone se nevyplatí obecně natož pak zastaralý.

Zásadní nedostatek je jeho uzavřená platforma jediného výrobce, a tím absence jakékoliv volby. Je to velmi striktně svázaný prostor a uživatel se v něm velmi rychle stává rukojmím applu. Nebrat, android je výrazně chytřejší a praktičtější volba, nemluvě o tom, že za stejný peníz který bys dala za starý iphone dostaneš technicky výrazně lepší a fungl nový android. Však se podívej sama jak nabušené android founy se dají sehnat pod €200 https://www.ki­movil.com/en/com­pare-smartphones/f_max_d+­eurPrice.320 , tomu se žádný starý a přesto pořád předražený iphone nemůže rovnat.

anonym

Zatím jsem nenarazil na situaci, kdy by se vyplatilo kupovat cokoliv od Applu.

Nedokážu pochopit zapřísáhlý Applisty, vždyť se jim Apple vysmívá do ksichtu a oni mu za to ještě běžej do fronty před prodejnu zaplatit.

6K monitor za 150% ceny 8K monitoru? U Applu není problém.
Jo vy chcete, aby vám monitor na stole stál? Nohu prodáváme samostatně, stojí dalších 29 tisíc.
Nebo naprosto obyčejnej VESA držák, Alza cca 500 Kč, Apple 5800 Kč.
Chcete kolečka, aby jste si mohli převážet komp? Apple má, 4 kusy za 21 tisíc. Ale za tu cenu nemůžete očekávat, že by třeba měly brzdu, to už by výrobní náklady byly moc vysoký.

Tohle vážně není normální.

Pepa25

Pokud to má být záležitost statusu, tak asi ne 😉. Ale to nedokážu posoudit, sám mám Samsungy a jediné, co si hlídám, je, aby měl vždy ještě jakžtakž slušnou verzi Androidu …