hubickova

Výměna manželek

Berou účastníci tohoto pořadu nějaké peníze za to,že se dají k dispozici?A tak by mně zajímalo,za jaký finanční obnos jsou lidi ochotní nechat koukat národ do svých domácností

Nejlepší odpověď
Pájo

Každá rodina dostane jednorázovou odměnu 50 tis.
Doplňuji:
Odměnu dostanou ale jen v případě, pokud celou výměnu dokončí.

Další odpovědi
Makina

Ano, dostanou finančí odměnu. Asi se tam hlásí lidi, kterým nevadí, že jim televize šmejdí po baráku…prostě něco jako Farmář, Prostřeno a jiné reality show.

Masker Yulia

The information you provide is very helpful; I have been following it closely and enjoying myself by playing https://trapthe­mouse.com/

pandula

Hlavně mám pocit, že u tohoto pořadu je finanční odměna velmi zásadním prvkem. Právě díky ní se tam hlásí takové „zajímavé případy“, u kterých je stále co točit ve smyslu, aby ten pořad byl kontroverzní a budoval sledovanost…