V kolik hodin jste se narodili?

Narodily, nebo narodili? Ptáte se jen žen, nebo i mužů?

Odpovědi
Drap

21,42

michalds

16:43

Jiří Bohumil

Dle vyprávění mojí maminky za 5 minut 12 (23.55). Měla prý strach, že budu „aprílový“. Takže i víš den mého narození.:-)

marci1

Narodila jsem se ve 12,05 hod. Chuděru maminku jsem připravila o oběd.:-))
Jací jste podle hodiny narození: https://www.pro­zeny.cz/clanek/po­vaha-podle-hodiny-narozeni-zjistete-co-prisoudila-prave-vam-38256

jirka F

00:00

led

Stihla som to moje narodenie po krátkom behu v mamičkinom brušku za ranným trolejbusom. Šofer počkal. Dnes neviem, či by čakal, keď musí stíhať termíny.

zbyndo

Medzi 7,30 a 8,30,moje tety museli isť do školy cez okno,lebo v kuchyni som sa rodil ja.....eštš ma napadlo,moja sestra sa narodila par min.po polnoci 1.7,/inak rodili sme sa na dedine,mama nemala čas chodiť po nemocniciach/,po­rodna baba jej napisala 30.6.,aby dostala rodinné prídavky aj za jún