dust8

V jakém případě vyměňujete cartridge v tiskárně?

Mě třeba PC zahlásil, že dochází barevná cartridge a tisk barevného obrázku už netiskne správně barvy. Černobíle to tiskne ještě OK. Je to již důvod měnit barevnou náplň, když není úplně vypotřebovaná? Je třeba čekat na hlášku, že došla a tisknout dál nepřesně dokud nedojde?

Nejlepší odpověď
Edison

Jiná odpověď

Proto je dobré mít tiskárnu se samostatnými barvami. Pro domácí užití s občasným tiskem ink vůbec nedoporučuji. Sám jsem si pořídil barevný laser a jsem nadmíru spokojenej. Pod tonerama jsou i snadno vyměnitelné válce, takže lze vždy vyměnit jen to, co je potřeba.

Další odpovědi
dubraro

Jakmile začne tisk být špatný a nepřesný

Poslední dobou nejčastěji proto, že mi inkoust zaschne.

anonym

Jakmile začne tisk být špatný a nepřesný

Dochy

Když PC za zahlásí, že už došel inkoust nějaké cartridge

Když tiskárna (obvykle prostřednictvím PC) ohlašuje chybějící barvu. Samozřejmě pokud se projeví potíže s tiskem, tak také. Ale mám tiskárnu se separátními zásobníčky (každá barva zvlášť) a jsem schopen je doplňovat inkoustem z lahve.