jirka F

Už jste se dali v nedávné době ostříhat, nebo si necháváte narůst dlouhé vlasy?

Já to zatím nechávám.

zdroj obrázku: pixabay

Nejlepší odpověď
zjentek

Dlouhé. My chlapi z Prajzké už se jen tak neostříháme. Naše místní holička Maruška (střihoruký Edward) seděla tak dlouho na zadku kvůli kovidovi, že chudák stará dostala revma, zánět do kyčle a šla rovnou do důchodu. );

Další odpovědi
quentos

Nechal jsem se před pár týdny po delší době ostříhat maminkou (kadeřnictví byla zavřená).
… „narůst dlouhé vlasy, abyste byli hezčí“ je nesmyslná generalizace. Ne každému dlouhé vlasy sluší.

Drap

Nosím stále krátké vlasy a nehodlám to měnit.

led

Môj pohľad na vlasy je ako známe porekadlo:
„Někdo ma rád holky, jiný vdolky“. Po v malej úprave „Může muž nosit dlouhé lokny, přesto se mu líbí holky.“
Každý tvar tváre žiada svoj strih vlasov. Ak chceš zvýrazniť tvar hlavy a tvár máš aj bez masky výraznú, maj krátky vlas. Keď však hrantík máš na krku, skry ho pod hrivou vlasou dlhých. Podobne ak tvár Mesiac pripomína, kadere okolo ako rám obraz tváre doplnia.
K tomu ešte pomoc líčenia, nech oči a pery obraz doplnia. To posledné však mužom sa v dnešných časoch veľmi nehodia.
Pri dnešnej náhubkovej móde,
čo tvár kryje,
už len správny vlas povie,
či muža a či ženu
táto rúška kryje.

nyjono

Zkrácená je jen ofina, délku zatím nechávám.
Jen barvy z drogerie mě zklamaly.
😁 😁 😁

Kelt

Tak jsem se objednal a příští týden se nechám ostříhat. Po vojně jsem přišel na výhodu krátkých vlasů. Pokud si přejedu hlavu rukou a cítím tam vlasy, tak se chystám ostříhat. Obvykle každé dva měsíce a letos jsem byl snad v lednu, proto to vítám.

Arne1

Byl jsem se ostříhat. Už několik let mne stříhá přítelkyně, když získá dojem, že už mám vlasy moc dlouhé.