zjentek

Už jste někdo zahlédli nějaké perseidy? Jupiter už byl krásně vidět a rýsuje se překrásná mléčná dráha!

Pár už jsem jich napočítal. Dneska je to úžasná podívaná, taková obloha se JEN TAK nepodaří!

Odpovědi
Erik 0_58

teď před malou chvíli jsem viděl padat

aliendrone

JJ, dokonce i ve Stověžaté jsou docela dobře vidět. Být tak 20km od ní, to by bylo pokoukání! ;) :D :D

Dochy

Jo… krátce před půlnocí jsem na minutku kouknul z vokna a zrovna takovej krásnej přes půl oblohy… A pak ať jsem se snažil koukat sebelíp tak ho… no zahlédl jsem pár záblesků kdy možná něco proletělo v té části oblohy kam jsem neměl výhled… (a nebo se v té části vesnice kam jsem neměl výhled zrovna otáčelo auto 😉

orestez

Kdyby mohli všichni tak lenošit. Já otáčel svou raketu na opačnou stranu, bylo tam vidět celkem hodně nic, ale na druhou stranu celkem vůbec nic. Takže. 05:05 AM nějaký Asiat šel na stanici ISIS kouřit ven na balkón. My tomu tak říkáme. To je ta obruč okolo hlavního modulu. A on tam prostě půl hodiny ve skafandru stál jak vocas, hulí a nakonec řekne ashulihunjavek­terevas! A mrskl nedopalkem do prostoru, směrem – tedy do pr. a ten vajgl letěl a letěl. My, se Seržem jsme zrovna v tu chvíli koukali z kopule a kolem letí hvězda. I s filtrem.