Lgee

Tohle mě vždy zajímalo, jak to je?

Pokud má někdo miliardy (ale jen minimum má peníze) zbytek cennosti, tak kde to všechno schovává? To asi nejde jen tak mít doma, také by mě zajímalo jak to člověk zatají aby se o tom nikdo nedozvěděl.

Odpovědi
Edison

Mno… nakonec jsi to trefil: Aby se o tom niko nedověděl. Tím jsi zabil celou první část otázky. Takže co vlastně chceš?

Arbo

Poradím ti, kam si schovat miliardu v cennostech, ale pak napiš, jestli sis to opravdu schoval 😉 Přijdu to zkontrolovat.

relux

Má účet v zahraničí třeba. Nebo může mít i účet tady v Čr. Bankovní úředníci nesmí mluvit sdělovat množství peněz na účtu třetím osobám. Nevím jestli nesmí ale neměli by. Další možností je nechat si uložit peníze do notářské úschovy…

Cenobita

Je možné uložit peníze do malých a cenných věcí, třeba do diamantů.

zjentek

Kde to všechno schovávají? No, tak především tito „bohatí“ lidé začnou z rozmazlenosti budovat hrozné kolosální objekty přímo na zelené louce, čímž je zplundrují a vydrancují. Konají tak za účelem navyšování svého bohatství a zanechanou děsivou stopu zdůvodní vysvětlením, že DAJÍ LIDEM PRÁCI. Že jim ji DÁVAJÍ. Neberou si, dávají… Týmž lidem, kteří se doposud živili obhospodařováním této jejich původní zelené louky. Zaměř se především na slůvko „jejich“ louky, protože ona veškerá příroda je přírodním dědictvím VŠECH občanů těch kterých zemí, celků, krajů či okresů, na což poctiví a skromní občané tak nějak z principu holého života zapomínají. A je to škoda, protože kdyby skromní občané nebyli tak zapomnětliví, nemuseli by si své vlastní zdroje brát později zpět prakticky ve všech případech násilím. To tě vždycky zajímalo… a ptal ses někdy, když tvé rodné město prodávalo kus půdy, kde sis celé dětství hrál, PROČ a KOMU a proč zrovna jemu ho prodává? Tak už teď víš, jak to funguje a kam to ZA VŠECH OKOLNOSTÍ vede? Je to tak, že tví po po po po potomci si budou hrát zase na tý samý půdě, kde sis hrál i ty. Jen to vezme hodně času a mnoho ZBYTEČNÉHO, MARNÉHO úsilí být miliardáři mezi tím. (;

anonym

Schovávaj to pod svíčkou.

Založím si několik firem. Na firmu A převedu sbírku obrazů. Firma A koupí firmu B a firmu C. Firma C poskytne finanční prostředky firmě B, aby si mohla od firmy A sbírku pronajmout. Firma B sbírku obrazů pronajme museu. Firmu A převedu do svěřenskýho fondu.

A je to!

Edison

Cenobita, Relux: Nevím, jestli jste si přečetli otázku, ale tazatel jasně píše, že vinance NE. Ptá se na cennosti, předměty, věci movité.