D men

Jaký máte názor na tetování na zápěsti v mých 15 letech?

Dobrý den rodiče mi dovolili v 15 tetování na zápěstí ale já se bojím že mi ruka po delší době vyroste a tetování nebude souměrné a nedokonavé

Tetování v 15 na zápěstí..?(názor)

Nejlepší odpověď
Funna

nedokonavé je sloveso, ne tetování…
a jestli bude nedokonalé?…když přibereš 40 kg, tak se určitě změní…v 15 si něco tetovat je blbost, máš to na celý život (pokud nechceš podstoupit bolestivé odstranění) a v tvých letech se rychle mění názor a vkus…pokud chceš tetování, nech si ho udělat henou, za pár let samo zmizí a pak uvidíš, jestli si ho obnovíš, nebo ne…

Další odpovědi
Drap

Názor mám silně negativní.

elkon

Tetování je móda, rozumný smysl postrádám.

Kelt

Abych řekl pravdu, tak je mi jedno, zda si na ruku vytetuješ nějaký vzorec, rovnici nebo obrázek, nebo zda si uřežeš ruku. Já jsem si nenechal nic tetovat nikde, nemám nikde piercing, prsten jsem nosil asi jen rok, řetízky nenosím, a vadí mi dlouhé vlasy. Ale je to tvoje tělo a tvoje rozhodnutí.

Lilama

Záleží co na tu ruku chceš. Pokud nějak rapidně neztloustneš (plus 100kg), tetování se nijak nezmění. V 15 je dost brzo, možná by bylo lepší ještě chvíli počkat.