zvonisek

Tato stránka není anonymní?

Vy víte, kdo já jsem?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Tento web je anonymní v tom smyslu, že kromě administrátora (který zná email) ostatní ví je to, co příslušný uživatel o sobě sám napíše. A i když o sobě neuvádí hodně osobních detailů (což je rozumné, také to dělám), z množství odpovědí se dá vytvořit obrázek typu „XXX je rozvedený důchodce z Valašska, vzdělaný s technickém oboru s umírněnými politickými názory, který pravidelně čte bulvár“.

Další odpovědi
Gus_Fring

Ano, jste zvonisek. Ne, teď vážně. Já, jako běžný člen, si o Vás nic osobní zjistit nemůžu. Nebo aspoň jsem tak neschopný.

led

Jediný, kto niečo o vás môže vedieť, okrem hackerov a podobných „zvedavcov“, je administrátor tejto stránky, ktorý má možnosť z databázy dát získať kontaktné údaje, za predpokladu že má k tomu oprávnenie. Pre nás, ako bežných užívateľov, pokiaľ „nepriznáte“ nič zo svojho súkromia vystupujete len ako anonýmny (registrovaný) užívateľ tejto stránky. Pozor, nájdu sa aj tu ľudia, ktorí dokážu z vašich príspevkoch prečítať niečo o vás ako o človeku. „Aj z čriepkov možno zlepiť vázu“ by povedali archeológovia. Podobne aj z vašich príspevkov je možné pri istej „archeologickej trpezlivosti“ zostrojiť váš „portrét“.

Mc Merkurion

… tato stránka je anonymní …
… ALE díky tomu všemu, co jsi o sobě napsala, vím, kdo a odkud jsi (sama jsi to proflákla) …

anonym

Anonymní není, vyžaduje registraci a od té se odvíjí míra osobních informací které o sobě při registraci vyzradíš. Pokud se třeba přihlašuješ tlačítkem GOOGLE či FACEBOOK tak toho o sobě vyzrazuješ právě tolik kolik si toho o sobě napsala googlu či facebooku protože skrze provpojení se k některým těm informacím odpovědi dostanou. Pokud se registruješ jen emailem, tak i to může vyzradit mnohé, zvlášť pokud je tvůj email ve tvaru elenka.vzdusna.hodonin@seznam.cz 🙂 … i kdyby tvuj email zněl anonymně administrátor přinejmenším zná tvojí IP adresu a umí tě lokalizovat přibližně geograficky (s přesností na obec/město) takže úplně anonymní to není, přesto pokud ti o anonymitu jde, není problém si ji zajistit a ohlídat.

Mc Merkurion

… když je někdo tak chlubivej, že se i představí, nejni se čemu divit …