Kepler

Stává se vám, že si zaboha nemůžete zapamatovat nějaké cizí slovo?

Jak si pomáháte?

Nejlepší odpověď
Edison

Běžně. A kašlu na to. 😁 😁

Další odpovědi
autacek

Kdyby jen cizí, ale i vlastní! Pomáhám si uzlem na kapesníku.

aliendrone

Kdyby jen slovo. Já si už někdy nejsem schopen zapamatovat ani ČÍSLO (třeba telefonní)! Pomáhám si technologií, přeci jen tužka a papír je trochu přežilá metoda, jakkoliv SPOLEHLIVÁ. Pokud se papír někde NEZAPOMENE – muehehehe! ;) :D