ozzius

Se kterými státy nemáme smlouvu o vydávání vězňů? Případně kam utéct, kdyby mi hrozil nějaký trestní postih?

Odpovědi
Kryšpín

Zdravím mafiána těch je hafo, na př. Thajsko, Saud Arábia, Filipiny, Mauricius, Madagaskar a tam co je na rekreaci / chce zpátky do Česka, Česko jej ale nechce údajně je to riziko / chytrý inženýr z Moravy jak velmi šibalsky policejním specialistům z jeho krásné vilky kde měl i žraloka vzal roha do světa.

Edison

O vydávání vězňů nemáme smlouvy s nikým. Ty smlouvy jsou kapku jiné: Smlouva o vydávání zločinců. Nevím, jestli cítíš ten rozdíl, ale je dost podstatný. Vězeň je již ve výkonu trestu. Podstatné ale je, že ty smlouvy jsou oboustranné. Čili jde o podmínky, ale taky záruky, OBOU dotčených stran.

Pepa25

S čím dál méně zeměmi. Dokonce už nestačí utéct ani do Latinské Ameriky …

Zdroj: https://www.ceska-justice.cz/2019/11/­cr-ziskala-moznost-lepsi-trestni-spoluprace-latinskou-amerikou/