kimikono

Jak to, že jsem malá, když všichni ostatní v rodině jsou vysocí?

Máma má 174 cm, táta 178 cm, starší brácha 179 cm (16 let), tak jak to, že já, jejich dcera, mám ve 14 letech asi 160/3 cm?

Nejlepší odpověď
Drap

Tak kolik máš? 160 cm, nebo 3 cm? Co je na tom nezvyklého? Někdo naroste víc, někdo méně.

Další odpovědi
marci1

Potěším tě: dívky mohou růst cca do 16 let. Takže tvoje výška nemusí být dokonaná. 🙂

triqma

Buď ráda za to, jaká jsi. Nauč se milovat sama sebe už teď a nečekej na něco v budoucnosti. Byla bys snad spokojenější, kdybys měla o deset čísel víc? Možná mi teď odpovíš ano, ale všechno v životě má nějaký důvod. A všechno je tak, jak má být, stačí to jen přijmout.