nyjono

Prosím, jak zkopírovat CD do PC, aby se přehrálo najednou?

Mám několik CD s mluveným slovem rozdělené do cca 10 částí.
Při kopírování do NTB při použití konvertoru zkopíruju najednou všechny části a začnu převádět. Ale po dokončení a přemístění do příslušného zařízení, se mi přehraje vždy pouze jedna část a pro poslech další je potřeba kliknout na přehrání té další části.
Co a jak udělat, aby bylo možné všechny části poslechnout najednou, jednu po druhé?
Vím, že to jít musí, před časem mi přišla nahrávka na mail (gmail.com), ale zdroj, bohužel, vyschl ☹

Prosím, polopaticky, jsem naprostý laik v IT oboru. Dík.

Nejlepší odpověď
Kepler

Já používám Total Commander. Všechny oddíly překopíruju do nově vytvořené složky, tu označím pravým myšítkem a zvolím PŘEHRÁT S VLC (který ovšem musíš mít nainstalovaný).

Další odpovědi
aliendrone

Jednotlivé stopy musíš spojit do jedné. Typicky v Audacity apod. vytvoříš z původních stop (souborů s audiem) jednu stopu (jeden soubor).

NEBO

Přehrávače umožňují sestavit playlist audiostop, který postupně automaticky přehrávají. Stačí ho tedy vytvořit tak, aby byly stopy přehrávány ve správném pořadí.

anonym

  1. Pravděpdobně už máš v počítači VLC, pokud ne nainstaluj bude se mnohokrát hodit https://www.vi­deolan.org/vlc/in­dex.cs.html … ostatní media playery mu nesahají ani po kotníky 🙂
  2. Otevři VLC a vyber z menu ZOBRAZIT->SEZNAM SKLADEB
  3. myší do seznamu přetahej ty audio soubory (MP3, OGG, OPUS, FLAC, cokoliv) které chceš přehrát najednou
  4. tlačítkem PLAY vlevo dole spusť celý playlist najednou

vytvořený playlist si můžeš pochopitelně uložit pro pozdějši použití (menu MEDIA->Uložit seznam skladeb do souboru) a kdykoliv pak celý seznam skladeb otevřeš s průzkumníka či plochy na jedno poklepání

elkon

Třeba v mediaplayeru vytvořit playlist. pak vše označíš a spustíš přehrávání.

anonym

No ale v podstatě tu všichni popisujeme totéž 😁