zjentek

Proč vlastně onehdy spálil ty červený trenýrky z hradu?

…U tý příležitosti česko-ruských vztahů teď mohl mít kompletní outfit>>> https://www.no­vinky.cz/doma­ci/clanek/schuz­ka-cervenych-svetru-hamacek-se-zemanem-resili-rusko-ekonomiku-i-tajne-sluzby-40323789

Nejlepší odpověď
anonym

Aby zakryl jiné, důležitější politicko-ekonomické události. Média se pak nasupila na tuhle bezpředmětnou přehlídku (nehledě na to, že tím samozřejmě znovu poklesla autorita prezidenta) a cíl splněn.

Další odpovědi
led

Boli nevyužiteľné vzhľadom na nadrozmernú veľkosť a nikto, ani vy, sa ako záujemca o ich nosenie neprihlásil 🙂

Drap

Ti co ječ vytvořili, tak je nosit nechtěli, tak co s nimi?

Kepler

Škoda jich, mohli je nastříhat a ušít z nich menší trenýrky s kapsičkou na prdeli. Vzpomínám si, že jako kluk jsem v nich (spolu s bílým tílkem) cvičil na místní spartakiádě. To byla sláva! Na takový outfit už dnes žádný sportovec nemá!

Kryšpín

Poněvadž si neváží některých umělců a pražských odborníků z kavárny.

zjentek

Kepler jo… a víš co by z nich bylo roušek? Dalo se to taky prodat… no, to poznáš sobce – když to nechci nosit JÁ, tak to nebude mít NIKDO! Eeeh, jeden jako druhej, i s kikinou… vítejme v ČRdeli! (;