dust8

Proč se dá bez cigaret obejít mnohem snadněji než bez piva?

Nejlepší odpověď
Drap

Memyslím si. Každý to má jinak. Já přesně opačně

Další odpovědi
Rokio

U cigaret je daleko menší fyzická závislost na nich. U alkoholu je to daleko horší.

Jestliže alkoholik v posledním alkoholovém stádiu přestane pít, bude postižen deliriem, a to je peklo na zemi (pro něj i pro okolí). Pokud silný kuřák típne poslední cigaretu a přestane kouřit, příznakem jsou pro něj pouze lehčí absťák a nutkavá touha si zapálit, ale netrvá to dlouho. Je to spíše o psychické závislosti.

Kelt

Nekouřím ani nepiju. A pivo si někdy koupím. Vyjde to levněji, než krabička cigaret. Z cigaret je smrad, smrdí oblečení, musí se kouřit na balkoně. Ale já nejsem odborník.

Arne1

„Hlad je převlečená žízeň“ – takže pívo nám zastoupí i nápoje pro pitný režim, tak i částečně jídlo.
A cigarety ? NIC !