jahudka_vlm

proč nám zvoní v uchu?

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se podívat do odkazu.

Zdroj: http://www.mi­neralfit.cz/do­maci-lekar-clanek/tinnitus-zvoneni-v-usich-115

Další odpovědi
fcoop

Příčiny onemocnění ušními šelesty

Mnoho případů ušních šelestů vzniká ve spojitosti s mnohaletým pobytem na hlučných pracovištích (zkušebny motorů, rocková hudba, hlučné stroje) nebo s jednorázovým třeskem (např. výstřel). Dojde při tom k poškození smyslových vláskových buněk ve vnitřním uchu. K dalším příčinám patří nahromaděný ušní maz, středoušní infekce, nadměrné pití alkoholu, oběhové poruchy a vedlejší účinky některých léků, například antibiotik. Podle současného výzkumu nemusí být tinnitus pravděpodobně také projevem špatné nervové funkce mozku, nejen postižením ušním.(Net)

tom004

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=tinitus&sa=Vyh­ledat#1023

casey

a nebo proto, ze nas nekdo pomlouva 🙂

DusanOrlik

mě vždycky zvoní v uchu když ležím,protože opřu ucho o polštář,a slyším jako by jsem měl v uchu sovu,nebo jinného ptáka.Hrůza :(

greycell

pro DusanOrlik
nechte si změřit tlak, může být příčinou zvuku v uchi