jarmilka

Problémy s krční páteří

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat, zda někdo netrpí na problémy s krční páteří a jak se projevují.Moje diagnoza od lékaře-krční páteř.Jenomže se stále motám, mám závratě a je mně celkově zle.Už to trvá dlouho!Teď také s tím marodím, měla bých jít do práce,ale nejsem schopná.Nejhorší je to ráno.Jsem z toho zoufalá. Doma mě to už nebaví.

Nejlepší odpověď
Michal

Pokud jste z Prahy ,zkuste masáže a zábaly,nemohu Vám zaručit výhru nad nemocí,co vám mohu garantovat je :péči,čistotu ,profesionali­tu.První sezení neplatíte,pouze použítý materiál cca. 50kč.Volejte +420 776 557 2­32,nebo UPC telefon 223 001 763.

Další odpovědi
Klarisa

Mám problémy s krční páteří několik let a nepomáhá mi vlastně nic.Cvičím,chodím k masérce,osvicuji si krční páteř biolampou atd.Pomohlo mi jen odblokování na neurologii.Je to ale dočasné.Ted se mi přidalo hučení v uších,prý od páteře,čekám na další vyšetření.Snažím se s tím žít,ale je to težké.Taky se snažím s hubnout.Mě je nejhůř večer a brzo ráno.Zkusím léčitele v budoucnu.Vím jak vám je,ale zkuste vydržet,hledejte pomoc kdekoli to půjde.

pawlyk

Symptomy- mdloby, bolesti hlavy, nauzea, obcasne piskanie v usiach, su celkom charakteristicke (pricin je samozrejme viac) pre blokady hornych krcnych obratlov (AO, C1-C2). Pokial ale so sebou nic nespravite mile damy, ani masaze ani obcasna manipulacia (co nie je idealne riesenie kvoli poskodzovaniu klbnych ploch obratlov) vam nezaruci pohodlny zivot bez bolesti. Tymto oborom sa venuje vylucne fyzioterapia, aki liecitelia??? Je to o zmene zivotneho stylu, fyzioterapeut vam ukaze len cestu …