23Patricia

Co dělat, když tříletý syn odmítá odpoledne spát? Dovolí si to jen ke mně.

Dobrý den, mám problém se synem na 3roky, uložíme ho do postele buď odpoledne nebo večer a někdy víc někdy míň utíká z postele vysmatej ale dovolí si to jenom ke mně když ho tak uloží táta tak to nedělá nebo když spí u babičk si to nedovolí snažím se být důsledná ani nepomáhá když mi dám na zadek nebo zvýšíme hlasů poraďte mi prosím co mám dělat hrozně mne mrzí.

Odpovědi
garminlo

Musíš ho před spaním unavit