dust8

Používal jste někdo u maturity tahák?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
annas

Jiná odpověď

Neměla jsem žádný tahák připravený.

Když jsem si tahala z klobouku otázku, viděla jsem nahoru otočené číslo 13.
Než jsem šla k maturitě, říkala jsem si, jen ať to není č. 13. Ne že bych téma neznala, ale pamatuji si, že to bylo velmi obsáhlé téma. Šlo o češtinu.

Takže jsem sáhla pro kolečko na okraj klobouku a vyhnula se č. 13, vytáhla jsem si č. 12. Přesně si už autora nepamatuji.

Nevím, zda by č. 13 jinak ovlivnilo známku, protože jsem maturovala v pátek 13.

V matematice si číslo nepamatuji, ale jen to, že jsem v geometrii načrtla na tabuli trojúhelník, zakreslila údaje z otázky. Vyučující se mně zeptala, co víme o výšce a o těžnici. Už jsem byla doma a i geometrii jsem zvládla v pohodě.

Nemusela jsem trojúhelník rýsovat na tabuli, protože jsem měla pořezanou ruku, ráno jsem ji byla zašívat na chirurgii, maturovala jsem až odpoledne.

Takže první číslo 13 – datum návštěvy na chirurgii, druhé číslo – maturita odpoledne, třetí číslo 13, které jsem odmítla.

autacek

Jiná odpověď

Edison

Ne

Ne. Neviděl jsem důvod… Ale měl jsem se líp učit. Jsem dneska mohl bejt někde úplně jinde…

Rokio

Ne

Ne. Maturita byla lehčí než učivo ve 4. ročníku na OA.

Jarooss 25

Jiná odpověď