mikiva

Použití hypermanganu

K čemu všemu se může používat hypermangan?

Nejlepší odpověď
panenka

používá se ve školách v hodině chemie,odstranuje zápachy více zde v odkaze

Zdroj: http://eldar.cz/zi­zala/holcici/ra­dy/h/hyperman­.htm

Další odpovědi
vecernice

Ano hypermangan se používá pří různých plísních,třeba na plísně nohou nebo i gynekologic­ké.Musí se s ním opatrně .Hodně vysušuje a taky pěkně barví.Na táboře jsme si v tom vyplachovali třeba ešusy.

anetadela1

Já jsem si měla kdysi dělat hypermanganový koupele, když jsem měla gyn. potíže. Pozor,ale musí ho být malinko, jinak dokáže pěkně popálit.

petruska48/

Hypermangan také hubí plíseń ve květináčích,ale roztok musí být jen slabě fialový,jako ovocná limonáda za 6.90