vivatisCZ

Pomůže na vodu v uchu ušní svíce?

Odpovědi
opportunity

Zkoušeli jsme to doma jednou a výsledek je neutrální. Taky na netu odborníci nepíšou nic o potvrzených účincích.

marci1

Někdo si je chválí a říká, že ano. Ušní (ORL) lékaři je ale nedoporučují z toho důvodu, že si můžete popálit ucho.

Zdroj: http://www.vi­talia.cz/clan­ky/usni-svice-nebrat-shoduji-se-doktori/

mosoj

To tam máš pramen ? Pokud by to byla voda tak ji buď ihned vyklepeš, nebo se za chvilku odpaří !

anonym

Pomůže. Před použitím svíce si nachystej ubrousek a misku s vodou. Obrousek použiješ v případě, že by se část tkaniny odlomila a spadla ti na obličej. Misku s vodou použiješ na zhašení zbytku svíčky. Hrozba popálení je malá. Uvědom si, že svíčku musíš v uchu přidržovat, takže není tak blízko ucha, aby tě popálila.
Ideální by bylo, kdybys na to hoření sehnal někoho, kdo by svíčku přidržoval, protože při proceduře je důležité, v jakém sklonu svíčka hoří. Mělo by to být kolmo, jenže sám sobě to těžko ohlídáš.

Se svíčkami mám bohaté zkušenosti a většině lidí výrazně ulevily od bolestí.

anonym

http://blog.ker­pof.net/ze-zivota/lidska-blbost-2-usni-svice/