ReHu

Po čištění zubů si ústa vyplachujete studenou nebo teplou vodou?

Doplňuji:
Já bych taky vlažnou, ale jsou to litry studené, než to odteče z trubek. A v rámci úspory, (času i vody) nečekám až to odteče. Jen když je v zimě hodně studená.

Nejlepší odpověď
ten který je

Vlažnou.

Další odpovědi
Miroslavst

Já musím používat toto:
http://www.ely­bar.cz/ed/pho­to/v_Odstrano­vac-hmyzu-500ml.jpg
to víš, motorkářův úsměv :D

panenka

Vlažnou

oskar

Ja používám vlažný LISTERIN.

9 řemesel

Zuby házím do skleničky s ománkovým vínem.

Michal

Chladnou,ale ne studenou a nakonec nějakým přípravkem proti plaku a zároveˇn kvůli příjemnému dechu.

gnr54

Jedině vlažnou vodou.