dudu

Platí snad, že kdo dnes nesundal roušku je komunista?

Nebo ještě lépe. Kdo roušku stále nosí, je normalizační komunista. Kdo obhajuje nošení roušek, je také určitě volič Andreje Babiše?
Zdroj: https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/komentar-kdo-nesundal-rousku-voli-babise-nezaslouzil-by-rovnou-udat-107424#seq_no­=2&source=hp&dop_a­b_variant=0&dop_req_­id=RUZtlCDvehM-202005251500&­dop_source_zo­ne_name=zpravy­.sznhp.box&ut­m_source=www.sez­nam.cz&utm_me­dium=z-boxiku&utm_cam­paign=

Nejlepší odpověď
Hufnágl

I Seznam začíná být (je) bulvárním plátkem a tam nevěřím ani p. Honsové předpovědi počasí!

Další odpovědi
anonym

Kdepak, tohle bych bral s rezervou. Nejsem volič ANO, ale roušku nesundám, platí nyní subjektivní zodpovědnost a nemíním to v rámci uvolňování měnit. A propos, přijde mi, že média mají někdy okurkovou sezónu. Dnes ztuha objevím i zajímavou glosu.

Edison

Proboha, nečti ten bulvár!!

Rokio

Kdo dnes nesundal roušku, tak podle hlavně není v obraze a nečte zprávy.

Jinak venku se nosit rouška nemusí při dodržení dvoumetrového odstupu, ale v autobuse a ve většině budovat stále povinnost trvá.

Mc Merkurion

… u nás roušku nosíme do obchodů, na úřadě a všude v kancelářích, tj uvnitř staveb, jak je nařízeno … na veřejnosti se rouška nenosí už dávno, teda, vona se ani nenosila, ale vzhledem k tomu, že je to tu malá díra, a všici jsou víceméně příbuzný, tak se nejni čemu divit, v práci je nás všehovšudy pět i se psem …

Kepler

Já na ulici roušku nenosím, ale v obchodech ano. Jéééžiši, teď nevím, kam vlastně patřím! Mám hnusný pocit prázdnoty a zmatku. Jsem snad anarchista, Svěděk Jehovův nebo snad nacista? Panebože, to je ale bordel!

ten který je

Takový starosti bych chtěl mít.Tihle pánové si to možná neuvědomují, ale jsou to především oni,kteří se chovají jak stádo.O morálních kvalitách pana Fanánka vím své,hlavně ve vztahu k dnes již zesnulému spoluzakladateliTří sester Luďku Palátovi.To je ale mimo téma této otázky.

Pepa25

Neplatí, přesně jako to píše i autor komentáře.
(Lidi, proboha, nečtěte jen titulky!!!)

Pepa25

Hufnágl opět mimo: tentokrát nepochopil, že komentář na Seznam zprávávh tento přístup KRITIZUJE!

Edison

Rokio, plácáš nesmysly. Není pravdou, že rouška se venku nosit nemusí. Neřekl jsi jednu zásadní věc: Nemusí se nosit rouška při dodržení dvoumetrových vzdálenosti mezi občany!!! S vyjímakmi…

Kepler

Ode dneška platí jiná pravidla.

dudu

ad Edison: já nečtu, nýbrž provokuji a zřejmě se daří.