Platba v nemocnici?

Četl jsem příspěvek od briketky, že si prý platila 10,–Kč za náramek. To jako fakt?
K čemu ten náramek slouží?
Není to náhodou kvůli tomu, aby sestry a doktoři poznali o koho jde? A to mám platit?
Ať se mě zeptají, já jim řeknu kdo jsem i bez náramku.
K sakru zase jsem se nas*al. No já být v nemocnici, tak je rychle i s náramkem pošlu do…, však víte.
Co budeme ještě platit? Že uklizečka setře pokoj, kde jsou ležáci a chodí tam jen doktoři a sestry? Za stravu, když mi nedají najíst, protože jdu na operaci?

Nejlepší odpověď
briketka10

no ten náramek sloužil přece k tomu, když mě vezli
ze sálu po narkóze a jak bych mohla odpovědět kdo
jsem ? pak jsem ležela na pokoji i s ním a odnesla si
ho domů jen tak na památku :D
novorozenci mívají taky náramky, aby si je lékaři
nepletli a vidíš stalo se to ! znám několik případů..

Další odpovědi
anonym

Já to beru s humorem. Raději náramek na zápěstí, než na palci u nohy.

Drap

Počítej s tím, že postupně všechno.

pusinka50

Neboj, budeme platit za daleko víc.....jen čekám, až začnou řvát i ty lidi, kteří ve své nevědomosti volili Karlíka TOP09 a tím samozřejmě i Kraďouska

venkovan

Když tam někde na záchodě klepneš „bačkorama“, tak nic už neřekneš.

Illines

vsechno,pokud tu bude fon Karel,ze?

briketka10

Dr.Ban dobrej vtip :D
budu ho vyprávět ..