jirka F

Ochutnali jste někdy zakázané ovoce?

Něco co jste měli zakázáno jíst,pít…atd. ale ochutnali jste tak jako Adam a Eva v ráji zakázané jablko.Pobídl vás někdo k tomu nebo jste sami pomyslně utrhli.

Nejlepší odpověď
Kepler

Jistě, zakázané ovoce nejvíc chutná!

Další odpovědi
Edison

Samozřejmě. Mnohokráte… 😁 Jak píše Kepler.

Drap

Samozřejmě, to snad každý

zjentek

Jako byli těžký časy, to jo, ale nevzpomínám, že by mi kdy kdo zakázal jídlo. Když bylo, tak bylo, když ne, tak ne… a mezitím byly jen půsty, jenže to si člověk zakazoval jídlo sám. Většinou z důvodu, že uměl PŘEMEJŠLET DOPŘEDU a tak dobrovolně držel půsty už zamlada, aby nebyl později otylý a tím pádem omezený na pohybu! Dělaly to celý generace a žádný jednotlivci, ale pěkně hromadně, svorně. Dneska možná ještě platí a kdo to šidí, tak… vidíš to? Ten vlastně pravidelně pojídá zakázané ovoce, den co den, svátek co svátek, a tloustne a tloustne… hlavně, když na to má. Člověk je pak více hrdý, když tloustne ZA SVÝ!

Malvína

X-krát. Jak už z vlastní vůle, tak z pobídnutí 🙂

MichaelOffic

Třeba v albertě kuličku hrozna bez placení:DD

Danina65

No jasně, to bylo nějakých jablek ze sousedovy zahrady.

led

Ale keď najlepšie ovocie zrelo v záhrade pána farára. Povedzte deťom, že si môžu prísť cez bránku otrhať ovocie, keď najlepšie sú tie, čo si odtrhneme po prelezení plota, pretože voňajú dobrodružstvom. Keby sa len pri preliezaní plota neroztrhli šaty a kostolník nežaloval rodičom…
Veru Pán Boh, dobre vedel, že nemá zmysel presviedčať Adama a Evu o tom, že svojou nahotou pohoršujú anjelov. Vyriešil to jednoducho, zakázal im jesť ovocie zo Stromu poznania a oni Jeho výzve neodolali. A poznali, že sú nahí. Nie Diabol, ale Boží zásah doviedol ľudí k poznaniu „zo zakázaného najviac chutí“
Tak milé deti a teraz pekne spapajte kašičku, aby ste boli silné…

jirka F

Drape: To je jen domněnka věřím že existuje člověk který nikdy zakázané ovoce neochutnal.