dotznik

Jak se obecně nazývá stát, do kterého přichází migranti?

Nejlepší odpověď
anonym

Cílová země? Jinak skvělý profilový obrázek. Se nám tu ta psí formace pěkně formuje.

dotznik

ne ne jenom jak se jmenuje stat kam oni přichyeji. Ne jeden stat ani zeme.

anonym

Rozumím ti z části. Pokud někdo odchází ze své země a míří do jiné, tak to je země, která mu poskytne azyl (ochranu). Myslíš třeba soubor zemí? Jako organizace?

dotznik

no jako mám na mysli jak se ty státy nazíváji tam kam migratnti přichazejí

anonym

země zaslíbená, … útočiště, … tam co pečení holubi létají přímo do úst, … nevím co chceš slyšet 🙂

dotznik

jak se těm státům obecně říka.

dr.luha

No, např. Germanistán, Britanistán atp.

anonym

no tak Germanistán, Britanistán určitě ne … to si sebral kde ?

anonym

Státy s ekonomickou prosperitou / vyspělé státy / západní státy / státy EU.

quentos

Do POLE PRO OTÁZKU (výstižněji už se to pole jmenovat nemůže) se píše OTÁZKA.