zjentek

Na Pinterestu se dá vydělávat pouhým vkládáním svých obrázků?

Nebo jak to funguje? No proč bych kamkoli vkládal hafo obrázků se sebou samým, kdybych na tom nevydělal? Co jinýho by mě k tomu vedlo? Třeba… Nevíte? Díky. (;

Odpovědi
anonym

A není to prostě tak, že za počet sledujících mají prospěch? Nějaká vlastní sebeprezentace. A nevím, proč by za všechno měl stát výdělek. Osobně bych do toho nešel.

JohnnyH

no chces sa zviditelnit a pomoct inym ludom najst obrazky, ktore potrebuju :)

zjentek

Příklad>> https://cz.pin­terest.com/al­fnullsieben/i­za-och-elle/
…ale vlastně je ten Pinterest celý o obrázcích, když na to přijde. (;