Spartaboy

Myslíte že léčba sladkostmi nebo alkoholem by byla podobně účinná jako léčba psychofarmaky? S vedlejšími účinky.

Myslíte že kdyby vám lékař předepsal sladkosti nebo alkohol že by to mohlo mít zhruba stejné léčebné a vedlejší účinky jako psychofarmaka? Psychofarmaka o kterých vám spousta doktorů řekne že je budete brát do konce života. A co to je za léčbu když vás nevyléčí? Nacpali byste se a byly byste taky přece v pohodě. A psychofarmaka taky vyvolávají cukrovku, spavost, tloustnutí,sko­liozu, ničí játra a určitě i zkracují život. Navíc cukr a alkohol třeba skoliozu nezpůsobují.

Odpovědi
Edison

Asi by to chtělo ty závěry podložit linkem. Myslím, že je rozdíl bezi léky a alkáčem a sladkostmi. U alkáče a sladkostí je účinek zaručený, zatímco u léků jen možný v přijatelném riziku. Léky taky fungují přímo na nervovou soustavu, kdeždo alkáč a sladkosti aspoň částečně zprostředkovaně.