Kepler

Může za vymírání bílé rasy zanedbaný sex?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=s0i_3TzDI6I

Nejlepší odpověď
Edison

Ne. Za to může blahobyt, neochota vzdávat se svého pohodlí.

Další odpovědi
Pepa25

Probíhá zde demografický přechod – Evropa už je většinou ve čtvrté fázi (viz odkaz).
P.S. Rasové teorie o vymírání nesdílím. Důležité, abychom si v Evropě pro další generace zachovali naše hodnoty a kvalitu života.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Demografic­k%C3%A1_revolu­ce

aliendrone

Pepa25 sice „nesdílí teorie o vymírání“, jenže tomu jsou nějaká fakta u zádele, jak jsem si všiml. A FAKTEM je, že v Česku porodnost od 80. let padá POD hranici 2 děti na 1 ženu, od 90. let dokonce HLUBOCE.
Takhle to je v Evropě prakticky VŠUDE, přičemž statisktiky zohledňující vztah porodnost vs etnická příslušnost nejsou běžně dostupné. (proč asi?) ;) :D

Tudíž k CELKOVÉMU obrazu přispívá nadměrná porodnost všelijakých čmoudů, REÁLNÁ porodnost u bílého etnika je ve skutečnosti s velkou pravděpodobností ještě MNOHEM NIŽŠÍ, než je udávaný průměr.

Takže ANO, bílé etnikum VYMÍRÁ a může si za to SAMO. A ze všech nejvíc Kepler, protože se fláká, mrhá časem mezi bublajícími lihovými extrakty, místo toho, aby se naplno věnoval těm „astronomickým věcem“, když už má ten megadalekohled. ;) :D :D

CTTON

Může za to hlavně to že člověk nemá žádnou svobodu..

anonym

Připojil bych se k Pepa25. Myslím že je to možný vývoj, cyklus, kdy naše společnost je v určité fázi. Nemyslím si, že by nutně musela hrát roli ona komformita, to je dost jednostranné vidění a určitě ne jediný faktor. Vnímám to jako velkou výzvu pro nás.

marci1

Ne. Sex se určitě nezanedbává, ale lidé si chtějí právě užívat sex, alkohol, drahé věci, cestování, adrenalinové zážitky a ne (jak říkají) utírat „děckám“ zadek. ☹

Spartaboy

Zanedbaný sex a sexuální represe můžou za spoustu úchylek a násilí mezi lidmi. Pes se v přírodě nepokouší oplodnit bachyni ale jakmile jej zavřou lidé pod zámek bez fenky tak je možné že bude skákat po lidech nebo třeba na zahradě po praseti nebo svini. Proto kněží zneužívají děti a vězňové se znásilňují. Možná je normální chodit všude oblečený i ve vedru ale není to přirozené. Někdo to tak stanovil kvůli vlastní blbosti. Je pravda že psi po lese nemůžou jen tak sami běhat ale to je detail.

ten který je

Samotný sex není středobodem této situace.Domnívám se,že příčinou jsou překážky ekonomické,sociální a také ve školství,kde je už malým dětem vštěpována propaganda homosexuality­.Nezodpovědní lidé si nedělají starosti se zabezpečením svých potomků-však on se stát postará.Ano,postará se většinou o ty,kteří parazitují na společnosti.

paul1

Před časem jsem viděl video z pracoviště asistované reprodukce (někde na Moravě), kde lékař
hovořil o tom, že rapidně ubývá schopných, pohyblivých spermií v ejakulátě.
Cituji:
◾v roce 1951 byla dolní hranice 80 mil./ml, v roce 1964 se to přehodnotilo na 40 mil./ml, v roce 1980 na 20 mil./ml a v roce 2010 stanovilo WHO jako normu 15 mil./ml.[2].
Takže výhledy jsou bídné,blíži se tzv. rok zero

Zdroj: https://www.wi­kiskripta.eu/w/A­sistovan%c3%a1_re­produkce