Akzeret

Může po vypití sody bolet břicho?

Od léčitelky jsem dostala bylinky, ze kterých si mám dělat čaj. Před vypitím čaje mám ale vypít ještě 1/4 čajové lžičky jedlé sody rozpuštěné ve 150 ml vody. Léčebná látka totiž léčí jen v zásaditém nebo mírně kyselém prostředí.
Problém je v tom, že cca po 5–10 minutách od vypití sody mě strašně začal bolet žaludek. Po dalších 10 minutách to pozvolna přestane, Léčitelka je teď na týden mimo ČR, tak se s ní nespojím.
A náhoda to není – stalo se mi to pokaždé (3×) v jinou hodinu i den. Je možné, aby mě břicho bolelo právě po sodě? Můžu mít citlivější žaludek? Uklidňuje mě to, že bolest po chvíli zmizí.
Děkuji
Doplňuji:
Děkuji, mowlo, rozhodně vyzkouším! ;)
Jak se sodou ničí žaludek??
Léčitelce 100% důvěřuji, už mnohokrát mě dostala z různých nemocí, takže věřím i celkem ani ne jedné čajové lžičce sody týdně ;)

Nejlepší odpověď
ptáč

Ničení žaludku sodou je každého věc, tak jako se kuřákům předhazuje rakovina. Konzumací sody si přímo koledujete o rakovinu žaludku. Přečtěte si nejdřív něco o prostředí žaludku než odevzdáte svoje zdraví neznámým lidem.
Doplňuji:
Jestli věříte nebo ne, je mě 100% jedno. Opravdu potřebujete tyto postupy? Jak jsem ve své odpovědi nabídl, najděte si odborné studie na téma kyselina a soda. Poleptáte si jícen a z toho že se to hojí, vznikne rakovina. Ta je nejrozšířenější diagnoza smrti. Jistě, hloupost a chytrost je každému dána. Poproste ať vám léčitel zaplatí pohřebné které jde do desetitisíců. Začněte myslet vlastní hlavou, pokud se považujete za dospělou. Učiňte první krok a zeptejte se lékařky. Soda s kyselinou se používá na čištění ucpaných kanálů. Žaludek má sám co dělat se svou odolností aby vzdoroval kyselinám na trávení. A vy tam ještě přisypete sodu. Raději neutralizujte pitnou vodou bez bublinek. Prodejci doplňků sami napíšou množství kladných recenzí, jak jim to pomohlo. Svým způsobem za to může tržní kořistění na internetu, zde je lidem doporučováno vše, co chtějí. Věří-li tedy že je koloidní stříbro zbaví virů, mikrobů, kupují ho po krabicích. Protože tomu věří. Už je ale nenapadne hledat souvislosti a najít negativní účinky. Nesmysly o zdravých účincích mimo jiné stříbra se šíří internetem, protože ho spousta lidí se živnostenským oprávněním musí prodat. Co k tomu víc? Spousty nepřesností dostanete i na Wikipedii, konkrétně zde http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ko­loidn%C3%AD_st%C­5%99%C3%ADbro kde se zapomnělo dodat, že stříbro takové účinky nemá. Koloidní stříbro jsem vyléval, vzniklo ve vývojce kde jsem vyvolával fotografie. Takový roztok je jedovatý. Ovšem mnozí věří něčemu jinému.
Zpět k tématu sody. Jde o to, že se lidé snaží uměle řídit kyselost v těle. Je to na hranici zdraví. Začněte číst zde http://www.ce­lostnimedicina­.cz/prekysele­ni-organismu-a-zradnost-jeho-jednoduchych-reseni.htm a postupně se dobírejte s vlastní hlavou, ne hlavou někoho jiného k pravdě.
Jinak podám trestní oznámení ohledně léčitele. Nejsem ovce které by někdo měl říkat co mám se svým tělem dělat. Od toho jsou lékaři. Bylinky prosím. Ale látky z nich se dostanou do těla užíváním. NE PRODEJEM SODY!

Další odpovědi
www

Ano, možné to je. Léčitel totiž není lékař, v dnešní době je jich plno a někdy se zdravím lidí doslova hazardují.
Proto tě mohou doprovázet při léčbě právě takové problémy, často i horší.
Zkušenost

anonym

Zkus tu vodu se sodou vypít nikoli najednou, ale postupně – tak během 10 minut (hlt-počkat, hlt-počkat).
Soda sama o sobě (resp. ve vodném roztoku) by žaludku neměla nijak (u)škodit.
😉

ptáč

Nevím jestli jsem minule neodpověděl nějak moc tvrdě, zaujatě. Abych to napravil, podělím se o zajímavé čtení které má za úkol uvést učenlivého člověka chtivého vědět víc do základů mechanismu těla. http://www.vit­syrovy.cz/2010/08/­18/vyznam-spravneho-slozeni-krve/

Autora lze nalézt i na ulož to, i na YTube. On používá vědomosti prababiček a pradědů, kteří měli o hodně blíž k přírodě a znali mnohem víc. Ale zase varuji před přílišným obdivem a snahou platit za knihy které jsou bez obsahu; tím myslím že by někdo zaplatil za všeobecné shrnutí bez toho aby dal člověku nahlédnout do tajemné chemie těla ve které tápou i lékaři. Nicméně proč jsem se rozhodl přidat tento příspěvek? Protože má vyšší vědomosti než já, mohu posoudit že toho ví víc než já. Třeba ví to, jaké potraviny jsou potřeba k tomu, aby tělo dokázalo využít příjem železa. Jaké vitamíny z řad B jsou důležité a kde je získat. Ovšem každou větnou frázi je potřeba najít na internetu aby se nestalo, že se třeba zdravě stravující nastávající maminka bude ládovat „kyselinou listovou“ když jí spíše uškodí. Vít Syrový, video http://www.you­tube.com/watch?v=BFoj­t66Z1J4
Zdravím.