Hufnágl

Může být dobíjení NTB stále zapnuté i přesto, že kapacita baterie je na 100 %?

Na PC jsem měl program, která to hlídal, ale v NTB nefunguje.

Nejlepší odpověď
aliendrone

No, můj běžný postup je, že jakmile někde sednu a vyndám NTB (auto, místnost), tak jako první připojuji adaptér. Na baterky jedu výhradně když připojení k externímu zdroji není možné. :)

BTW – nechápu k ČEMU ti byl ten program u PC (u NTB to je jasné). ;) :D :D

Další odpovědi
nyjono

Mám to podobně jako alien.
Baterii mám vyjmutou a používám jen když někde není možnost přímého připojení.
Občas zkontroluju, aby byla nabitá.

Hufnágl

Chyba se vloudila. Mám dva NTB, na jednom to jde, ale na tom novém nikoliv.