hubice

mohou se splachovat tampony ?

ahoj chci se zeptata co se stane když spláchnu tampon ucpu záchod nebo se to nespláchne ?
Doplňuji:
někdo je splachuje a nic se mu nestane

Nejlepší odpověď
iceT

Tampony ani Vložky se nesplachují !!! Nemají přirozený cyklus rozkladu jako ho***no nebo toaletní papír, takže s tím budou do budoucna problémy, jako ucpávání trubek, tak i septiku nebo odpadní čističky .. Nepřidělávejte si zbytečné starosti a házejte je do koše !!!
A mám ten dojem,že na krabičce je nasáno,že použité se do wc nehážou.
Doplňuji:
Taky záleží na tom,jaký spád ten odpad má.Pokud si chceš hajzl ucpat,tak proč se vůbec ptáš jestli se tampony mohou splachovat,když rady stejně nechceš poslouchat?

Zdroj: http://www.zpo­vednice.cz/de­tail.php?statu­sik=38552

Další odpovědi
anonym

Jdou tři upíři do baru a první říká:
„Prosím ledovou krev.“
Druhý povídá: „Prosím horkou krev.“
A třetí: „Prosím horkou vodu.“
Ty dva se na něho podívají. Třetí vytáhne z kapsy tampón a říká: „Udělám si čajíček.“

gecco

Hele – koukni se, jak je velký ´nacucaný´ tampon.
Pak se podívej, jak velká děláš hoví*ka.
Pak se zamysli – a co myslíš, proleze ten tampon toutéž odpadní rourou???
:-O
Jo – v běžném odpadu toalety můžeš tampon spláchnout.

marci1

Na krabičce některých tampónů je napsáno, že se mohou splachovat, některé ne. Ale když si představíme, jaké vlastnosti tampón má – nabobtná, nasaje tekutinu, zvětší svůj objem, tak já bych je rozhodně nesplachovala. Ucpané WC není nic příjemného. Zajímalo by mě, co by na to říkal instalatér.
Doplňuji:
Cituji z Wiki : „Tampony nevyhazujeme do WC, protože se tím snadno může ucpat! Tampon stejně jako vložku zabalíme do sáčku nebo papíru a vyhodíme do koše.“
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Tam­pon

Baromut

Co takhle přečíst si, co píšou na krabičce? :D