Modřina na hlavě

Je normální že se mi z modřiny na hlavě udělalo něco jako vodnatý puchýř?
Když to zmáčknu cítím v tom nějakou tekutinu je to dost nepříjemné.

Nejlepší odpověď
Alesh

Jo, to se stává. Když se dobře trefíš 🙂, udělá se ti „béňo“ pěkně měkký, velký, nějaký ten den ti to bude splaskávat. Zatím bych nepodléhal panice, za pár dní o tom nebudeš vědět. 😉

Další odpovědi
Damiana

Normální boule. Brzy zmizí, ale chvíli to bude dost bolet. Příště si dej víc bacha.
 🙂

Kric.ouwner

Nekoukal jsi na jen počkej zajíci nebo tu novinku Tom a Jerry , tam jim vždycky vyroste taková velká boule a to je celkem normální , ti prostě jen nateklo , pokaď se to tak do 10 dní nesplaskne tak si skoč někam ale zatim asi neřeš…:)…