Hufnágl

Měly se lépe „Husákovy děti“, než se mají současné „Havlovy děti“?

Na žádost Drap-a: Zaměstnanost, bydlení, školství, zdravotnictví, volné cestování, státem hrazené lázně, exekuce a mnoho dalších kladných či záporných věcí.

Nejlepší odpověď
dudu

Těžko hodnotit a asi nedokáži být objektivní. Velmi stručně snad mohu říci, že např. naše děti se tehdy neměly špatně a dnes vnoučata už nevědí co roupama dělat!

Další odpovědi
Mc Merkurion

… na spokojené dětství mají největší vliv rodiče, bez ohledu na režim, na nich záleží, jak ho děti prožijí … nemusíš nutně na drahou dovolenou, kde se nudíš, stačí na čundr, na chatu, atd … děti se měli a mají stejně, jen mají jiné možnosti …

elkon

Děti jsou takové, jak jsou vychované. Bez politiky.

Edison

Nerlze srovnávat nesrovnatelné. Už jen samotný vliv času a pokroku hraje roli a provádět teoretické extrapolace lze jen velmi omezeně. Co by bylo kdyby… fak nefunguje.

Drap

Nelze určit, pokud nestanovíš kritéria, podle kterých to hodnotit.