dr.luha

Máte rádi myslivce?

A jaký máte názor na to, že absolventi veterinární školy – zvěrolékaři získávají automaticky myslivecký průkaz a lovecký lístek.
https://youtu­.be/ycFL7Ut03f8

Nejlepší odpověď
Drap

Nemám nic proti myslivcům. A co se veterinářů týče, ti získají myslivecký průkaz až po prokázání svých znalostí, stejně jak ho dělají myslivci.

Další odpovědi
Klaproth

Mám je rád, jsem jedním z nich. Mám rád i Starou mysliveckou.
To video je naprostý nesmysl, kterému může věřit pouze omezenec, který nikdy nebyl v lese:

  1. kdo si v posedu zatopí, nic nestřelí
  2. kdo nechá zbytky zvěře na místě lovu, nic nestřelí
  3. zvěřina se po ulovení nekonzumuje, nechává se uzrávat
  4. zvěřinu bez veterinární prohlídky by snědl jenom sebevrah
  5. usekané běhy spárkaté zvěře najdeš na každé druhé louce, kde se seká pomocí techniky

Emefej

Jsem myslivec už přes 40 let. To video je nesmysl a může mu uvěřit jenom ten, kdo sedí jenom u počítače a v životě nebyl na posedu. Jeho autor by se měl věnovat užitečnějším věcem, mohl by mi třeba pomoci při ručním sečení a obracení devíti metráků sena, které mám na zimu pro zvěř. Mám i 200 kg kaštanů a žaludů, ty taky bude muset někdo na hřbetě odtahat do lesa.

hapiky

Mám rád myslitele!