jirka F

Mám se řídit podle téhle písničky?

Mám na mysli písničku:Než byste na ní měly myslet to radši běžte za ní ihned utíkejte než vám zmizí navždycky.Pře­vrhněte stůl opuste dům nechte vanu vanou ať si přeteče…

Mám se podle téhle písně řídit meskutečně mě dodává energii a odvahu.

Nejlepší odpověď
Edison

To si musíš rozhodnout jen Ty sám…

Zvláštní. Na minulý režim se nadává, že nebyla svoboda, že o všem rozhodoval stát nebo někdo jiný… A teď, když se má někdo pro něco rozhodnout, tak hledá rozhodnutí někde jinde, než sám v sobě, nebo aby mu někdo říkal, co má dělat… No to jsme to s tou svobodou dopracovali… Ona totiž svoboda sebou nese i zodpovědnost a odpovědnost za svá rozhodnutí! To si u nás mnoho lidí přiznat nechce… Chtěli by svobodu, ale tu ospovědnost za své činy ne.

Další odpovědi
marci1

Pokud jsi zamilovaný, tak určitě. 🙂 Jedná se o Dobešovu milostnou píseň a ve zdroji si můžeš přečíst, jak vznikala:
https://www.li­dovky.cz/kultu­ra/dobesovy-trable-s-laskou.A120713_134­915_ln_kultura_wok

Kepler

Vřele doporučují! Ale nejdřív se nazuj dobré botasky.

orwell

Můžeš to zkusit, ale já bych si od toho moc nesliboval.

elkon

Řiď se svou hlavou, nepotřebuješ se opičit po nikom a po ničem.