jirka F

Mám hroznou trému ze zítřejší práce že jí nezvládnu tak jak bych měl že něco zkazím,poradíte jak to zvládnout bez trémy?

Je mně těžko od žaludku třesou se mi ruce při pomyšlení na zítřek a jsem hrozně nervózní.Co mám dělat abych se uklidnil pivo mně došlo a tvrdý alkohol nepiji.

Nejlepší odpověď
Kepler

Teď už je pozdě, štěstí a jistota přeje připraveným. Když už to jinak nejde, tak použij nějaké narkoleptikum s krátkým účinkem pro rychlé usnutí, ale ráno musíš být ve formě. Ráno taky bývá moudřejší večera a možná že ti to jako nějaká hrůza ani nepřipadne.

Další odpovědi
dust8

Jít brzo spát a zítra se chovat co nejzodpovědněji, což znamená raději ze začátku se raději více ptát co a jak přesně dělat, než pak udělat průšvih!