dr.luha

Kupujete tabák, nebo cigarety podle toho, kterému okruhu konzumentů škodí?

Například muži výrobek, který škodí ženám v těhotenství. Nebo naopak ženy druh, který způsobuje impotenci u mužů. Nebo ti, co nemají rádi malé děti variantu, která škodí dětem (s odkazem na pasivní kouření)?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… kupuje všechny, jsem sběratel, chci mít celou sadu …

Další odpovědi
ten který je

Je mi to jedno,stejně jako u zakoupených potravin z našich obchodů.

Funna

co to je za stupidní otázku?…na cigaretách všech značek jsou stejně obrázky, tzn. všechny druhy možných rizik…jaký tam bude záleží pouze na tom, jaký ti podavač/ka podá z regálu…a každé cigarety mají jinou chuť, takže se kupují podle značky…stejně jako před obrázky…

Kulpix

Cigarety nekupuju.
Radši si koupím nějakou zeleninu, nebo ovoce. To je chuťově mnohem lepší, ale také mnohem zdravější.

brillant

Nemám potřebu kupovat jakékoli tabákové výrobky.

ozzius

Já si s oblibou kupuji ty cigarety s plícemi :D
Sám jsem se pořádně nenaučil věštit, tak aspoň vím jak dopadnu :D