Kupujete / odebíráte ještě tisk?

Nebo už jste jen věrni internetovým médiím?

Nejlepší odpověď
Kepler

Už dlouho ne. Jen jednou za měsíc si vyberu z bankomatu portrét Palackého.

Další odpovědi
Drap

Už dávno ne. To co se člověk dozví z tisku, jsou většinou polopravdy, lži, a výmysly

jáára

HN odebíráme. Čtu si ty starší když do nich pak loupu brambory…

Mc Merkurion

… již dlouho ne … ale ani toho Palackýho, neb platim všude kartou …

elkon

Ano.

Emefej

Ano. Jsem předplatitelem několika časopisů, noviny už nekupuji.

anonym

Kepler: Tak to musí být krásné čtení!

Kepler

No jasně, hlavně těch „tisíc korun českých“ Pravda, málo obsažná informace, ale co všechno se za to dá koupit!