Anonym*

Který účastník v řízení může jednat samostatně?

Který účastník v řízení může jednat samostatně ? Děkuji předem za rady.

Odpovědi
Edison

Řidič, třeba… Ten dokonce musí jednat samostatně.

Asi by nemylo od věci napsat, v jakém řízení… To, cos napsal je naprosto nejasné.

Zvidatel

Ve kterém řízení?
V podniku podle rozsahu pravomocí, co může daný zaměstnance vykonávat. Pověření funkce, udělení pravomocí, povolení, na základě smluv.
A to na základě práce, kterou vykonává. Co musí vykonávat a co může dělat.

Zcela jednat může někdo s generální plnou mocí, člověk jinka pověřeným např vedením (vedoucí, manažer, ředitel/správce, ale ani oni si nemůžou dovolit všechno bez souhlasu majitele – příjde ale na tom na čem se písemně dohodli).