Monika 2020

Která barva vydrží nejvíc? Barvím si vlasy na černo, žehlím je, ale po 2 týdnech mám opět hnědé.

krása a styl

která barva vydrží nejvíc? jelikož barvím si vlasy na černo a po 2 týdnech mám zpátky hnědé.. žehlím si je, a musím..

Odpovědi
annas

Zeptejte se u odborníka, každý má s barvením jiné zkušenosti. Je přece tolik značek a výrobců.

Nevím, kolik je vám roků. Pokud jste mladá, experimenty s barvou, možná i špatný postup při barvení, se vám mohou vymstit a přijdete o vlasy.

Už jsem psala, obraťte se na kadeřnické fórum, odborníci poradí, pokud je to přes net vůbec možné řešit na dálku.

https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=fire­fox-b-d&q=Kadeřnická+po­radna+