kartucha

krevní testy

dobry den,
chtela jsem se zeptat, kde bych si mohla v PRAZE nechat udelat krevni testy? Potrebuji max. do 24 hod. vysledky. Kolik je priblizne cena?
dekuji

Nejlepší odpověď
Luss

Kompletni krevni rozbor je mozne si nechat udelat u sveho obvodniho lekare. Financni podminky jsou asi vsude ruzne a stejne tak doba, po kterou cekate na vysledek. Pokud mate na mysli testy protilatek (napr.HIV nebo zloutenky), tak je mozne si nechat udelat test napr. v Hygienicke stanici – Dittrichova 17, Praha 2. Myslim, ze nabizeji 2 moznosti. Do tydne za 410,– a do druheho dne za 560,–. Telefon na tuto HS je +420 234 118 2­01. S komplet­nim rozborem byste skutecne asi musel/a za svym praktickym lekarem.