brosaidon

když používam bluetooth sluchátka na mobil vypojuje se mi internet. co s tím?

zvláštní je že když se připojuji přes hotspot tak to neblbne
mobil je asus zenphone live
sluchátka jsou panasonic RP-HF400B

Odpovědi
Edison

Nechápu otázku. Připojení k internetu je možné několika způsoby: prostřednictvím sítě operátora, WiFi a BT. V zásadě každá technologie v mobilu umožňuje jediné připojení. Navzájem by se neměly blokovat. Jeslti jsem připojen prostřednictvím operátora, pak to nemůže odpojit připojení BT, naopak, BT pak může fungovat jako modem. Obdobně vytvořeni AP z mobilu. Atd…