_136

Když koupím originální americké psí známky z druhé světové války z Ebay jak tedy poznám jejich původní pravost?

Dostal jsem možnost koupit tyto psí známky z druhé světové války ale mám obavy tedy pokud půjdou nějak rozeznat originální od těch falešných nebo musím zkusit naději u znalce přes cennosti z válek? Díky

Odpovědi
nyjono

Můžeš s nimi zkusit obejít starožitnictví. Případně, jak píšeš, zkus naději u znalce.
Čím víc názorů, tím líp.

Drap

Pravost zda takový člověk existoval, zjistíš v amerických archivech.

Edison

Nosit na krku PZ s cizímmi údaji mi přijde velmi hloupé. Proč si nenecháš udělat vlastní?