Zacheus

Kdyby bylo referendum o „zákazu být hloupý,“ hlasovali byste pro, nebo proti?

Kdyby bylo o referendum o zákazu být hloupý, hlasovali byste pro nebo proti?

Odpovědi
anonym

Takový zákaz by nejspíš pozbyl svého smyslu. Vlastně naráží už v první fázi, jak formulovat kdo je hloupý a kdo je chytrý. Je to ryze subjektivní pohled. Buď bych se zdržel, nebo hlasoval proti zákazu a s úsměvem se otočil, páč bych to bral jako určitý pokus dostat cenu ,,nejlepší bizár". Zaujala by mě ze sociologického hlediska ale praxe.

anonym

Hlasoval bych pro.
Referendum o zákazu být hloupý je taková kravina, že kdyby takovej zákaz prošel, museli bysme navrhovatele toho zákazu popravit.
Pak bysme to zase zrušili a žili bez několika dementů.

Drap

Kdo by to hodnotil?