Irenejis

Kdy se dozvím jednotlivé výsledky maturitní zkoušky?

Dobrý den, letos se nám to s maturitami trochu zkomplikovalo, ale nic to nemění na tom, že zkoušky se konat budou. Nicméně mi nikdo nevysvětlil ani pořádně to, jak ta maturita normálně probíhá, natož jak to bude teď. Každopádně by mě zajímalo, jestli se výsledek zkoušky dozvím hned po jejím ukončení? Nebo budu muset čekat, než mi to sdělí třeba až při předávání vysvědčení? (u didaktických testů by výsledky měly přijít mailem)

Odpovědi
Edison

Nevysvětlil? A co se takhle mrknout na stránky MŠMT? On by taky maturant měl umět aktivně hledat relevantní informace a pracovat s nimi. Neoficiálně se dozvíš výsledek každé zkoušky ihned. Bypracování oficiálního vysvědčení chvilku trvá.

elkon

A co se zeptat tam, kde budeš maturovat.