Dr. Darko

Kdy myslíte, že přijde další krize?

Odpovědi
da ny

Čí krize
jaká krize
krize čeho?
Je jich před námi několik…

annas

Nevím, kterou krizi mát na mysli? Je těžké předvídat, kdy se nějaká krize objeví. Co se má stát, to se stane.

Zřejmě je nejsnazší stanovit dobu tzv. krize i středního věku.

Nevím, kolik máte roků. Takže u vás by se mohla třeba tato krize pojevit. Týká se období mezi 47 – 50 lety. Někdo ji překonává špatně, jiný v pohodě a možná jeho pocit štěstí se dostane opět nahoru.

„Přežít krizi středního věku tak, aby si člověk zachoval důstojnost a zdravý úsudek, je ošidná věc. Nikdo nezaručí, že se to povede. Nevím, zda mám tuhle cenu vnímat jako vzpruhu do dalšího boje, nicméně momentálně je to to jediné, co stojí mezi mnou a nutkáním pořídit si Harley Davidson.“ – Colin Firth, britský herec

https://azcita­ty.cz/citaty/co­lin-firth/

elkon

Nemyslím. Až to bude tak to bude.